BODRUM TURU 2 GECE X 3 GÜN

 

Buluşma ve Hareket.

 

1.GÜN:

Sabah saatlerinde yolda alacağımız kahvaltısı ardından Milas'a varış. Milas’ta: Gümüşkesen Anıtı, Euromos Zeus Tapınağı, tiyatro kalıntıları, kent agorası, surlar, mezarlar ve bazı lahitler görülecektir. Milas Halıcılar Çarşısı'nda ünlü Milas Halıları'nı gördükten sonra Bodrum'a hareket. Otelimize yerleşme ve dinlenme. Dileyenler otelin yüzme havuzundan yararlanabilir veya rehberimiz eşliğinde Bodrum Kalesi ve Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi'ni gezebilirler. Kale ve Çevre gezilerimizin ardından otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

2.GÜN:

Kahvaltı sonrası yemekli tekne turumuzda: Akvaryum Koyu, Camel Plajı, Bağla Plajı, Kızlar Koyu, Haremten koylarında yüzme molaları verilecektir. Tekne turundan sonra Myndos Kapısı ve Anfi Tiyatro gezilerimiz ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği(otelde) sonrasında Bodrum Geceleri için Bodrum sokaklarındayız.

 

3.GÜN:

Kahvaltıdan sonra gecenin odalarımızı boşaltıyor Denizli karayolunu izleyerek Konya ‘ya hareket ve varış.

 

***Karyalı Prenses Salonu ve Serçe Limanı Cam Batığı Salonu girişlerinde MÜZEKART geçerli değildir.  Bu girişler ayrıca ücrete tabidir. Bu salonları gezmek isteyenlere yeterli zaman verilecektir.

 

 

PAKET TURA DÂHİL HİZMETLER

- Lüks araçlarla ulaşım

- 2 Gece Otelde konaklama,

- 2 sabah kahvaltısı, 2 akşam yemeği (otelde)

- Rehberlik Hizmetleri,

- Araç içi sıcak soğuk içecek ikramları,

- Tekne Turu

- Zorunlu seyahat sigorta bedeli,

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

-  Müze giriş ücretleri

- Ücrete dâhil hizmetlerde belirtilen hizmetler dışında kalan hizmetler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HAREKET TARİHİ-FİYATINI OFİSİMİZDEN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10–15 kişide özel dizayn minibüs ile, 15–29 kişide küçük otobüs ile, 29 kişinin üstünde ise 46 kişilik otobüslerimiz ile yapılacaktır